Utleiekalendere
Selfors UL har flere bygg som kan leies. I denne forbindelse har vi laget nye oversikter som viser om hvordan man kan leie og når det er utleid. Se menyen øverst på siden i «Utleie«.
Fossetangen er Selfors sin storstue og har det meste man trenger til de små og store arrangement. Fossetangen kan alle søke om å leie. For mer infoformasjon og se når Fossetangen er ledig. Se «Utleiekalender Fossetangen» for mer info
Skibua er skigruppen sitt klubbhus og ligger i naturskjønne omgivelser i Selforslia. Dette er et flott utgangspunkt for mindre arrangement. Skibua benyttes hele vinteren igjennom til kafè i forbindelse med klubbens Cuprenn arrangement. Inntil videre er utleie stengt, men vil åpne for noe utleie etterhvert. Se «Utleiekalender Skibua» for mer info
Brakka er fotballgruppen sitt klubbhus. Den ligger i Selfors Idrettspark, rett inntil kunstgressbanen. Brakka benyttes til kafè stort sett alle kampdager. Men Brakka kan lånes av interne lag som ønsker å ha lagsamlinger, foreldremøter og lignende. Se «Utleiekalender Brakka» for mer info.