Kampreferat fra G2000 mot Konsvik-Lurøy
I går kveld spilte G2000 laget mot Konsvik-Lurøy i Konsvikosen. I naturskjønne omgivelser på glimrende natur-gressbane spilte lagene en flott kamp.
I første omgang var det raske spillerkombinasjoner med gode pasninger som sørget for at Selfors gikk raskt opp i ledelsen. Selfors guttene fortsatte utover i første omgang med driblinger og pasninger som effektivt skapte sjanser. Etter første omgang stod det 4-0.
I andre omgang startet det med mer usikkert spill hos Selfors mens hjemmelaget flyttet laget høyere oppover på banen som fort resulterte i mål for Konsvik-Lurøy. Hjemmelaget fortsatte presset fikk flere mål. Selfors fikk inn et mål etter et langskudd og vant dermed kampen. Kampen endte 4-5.
Her er noen bilder fra kampen:
[nggallery id=108]
Du vil kanskje også like

I helga vant Selfors J15 Bodø Cup ved å beseire Grand Bodø 2-0 i finalen
05/09/2022
Viste du hva emblemmet / lagsmerket vårt symboliserer?
30/03/2022