Resultater

Resultatene fra Opptur i Selforslia 2015

Resultater fra: Sykkel alle (pdf)

Resultater fra: Løp alle (pdf)

Resultater fra: Stafett (pdf)

Resultater klasseinndelt:

Løp J 11-12 Løp G 11-12 Løp J 13-15 Løp G 13-15 Løp J 16-19 Løp G 16-19

Løp Herre 20-29 Løp Herre 30-39 Løp Herrer 40-49 Løp Herre 50-59

Sykkel Damer 30-39  Sykkel Herre 30-39 Sykkel Herre 40-49 Sykkel Herre 50-59 Sykkel Herre 60-69

Alle resultater i Excel-format: Opptur i Selforslia Resultater 2015 (zip)

Resultatene fra Opptur i Selforslia 2014

Resultatliste Opptur i Selforslia 2014.xlsx

Resultatliste Løpsklasser Opptur i Selforslia 2014.csv

Resultatliste Sykkelklasser Opptur i Selforslia 2014.csv

Løpsklasser

11/12 år jenter
Plassering Tid Navn Klubb
1 25.43 Hanne Kråkstad Johansen Bossmo & Ytteren IL
11/12 år gutter
Plassering Tid Navn Klubb
1 34.16 Herman Anbakk Selfors UL
2 34.27 Sebastian Kok Selfors UL
3 34.27 Emil Alte Svendsen Selfors UL
13/15 år jenter
Plassering Tid Navn Klubb
1 R 21.23 Marte Kråkstad Johansen Bossmo & Ytteren IL
2 28.02 Emma Knudtson Åga IL
3 34.09 Jenny Marie Myhre Skonseng UL
Plassering Tid Navn Klubb
1 18.49 Even-Johan Kaspersen
2 21.50 Martin Alfheim B&Y IL
3 22.38 Sondre Gjesbakk
4 22.55 lars Aronsen Bossmo & Ytteren IL
5 23.40 Håvard Rokkan Mo orienteringsklubb
6 23.57 Jon Einar Rydsaa Bossmo og Ytteren IL
7 24.00 Martin Fjellavli Bossmo & Ytteren IL
8 25.31 Nikolai Aslaksen Bossmo & Ytteren
9 27.18 Marvin Westermark
10 36.20 Adrian Trones skonseng ul
16/19 år jenter
Plassering Tid Navn Klubb
1 24.36 Emilie Kalkenberg
2 26.16 Emilie Helen Nilsen Bossmo & Ytteren
3 28.52 Hanne Marie Stjernen Skonseng UL
16/19 år gutter
Plassering Tid Navn Klubb
1 19.42 Nikolai Frydenlund Skonseng.ul
2 20.47 Martin Engelsen Bossmo&ytteren
3 21.14 Harald Hansen Storforshei IL
4 21.22 Sindre Fjellavli Bossmo & Ytteren IL
5 22.07 Ole-Kristian Kaspersen
6 22.37 Erlend Myhre Skonseng UL
7 24.20 Andreas Leiråmo Åga IL
20 – 29 Herre
Plassering Tid Navn Klubb
1 19.23 Simon Kalkenberg
2 20.02 Vegar Bergli
3 21.04 Emil Sorsell Storforshei IL
4 22.02 Jonas Hiller Gjensidige Sport
5 22.11 Ron Selnes
30 – 39 Dame
Plassering Tid Navn Klubb
1 32.49 Tina Mari Tuven Korgen IL
30 – 39 Herre
Plassering Tid Navn Klubb
1 19.27 Tommy Hågensen Rana brann og redning
2 22.51 Petter Myren Kvaløysletta Skilag
3 23.18 Eirik Bjørkmo Åga IL
4 23.57 Anders Mikalsen Celsa BIL
5 24.58 Mellet Tverrå Korgen IL
6 25.29 Thomas Opdal Selfors UL
7 25.43 Bjørn Einar Hansen Rana Brann-og redning
40 – 49 Dame
Plassering Tid Navn Klubb
1 26.54 Doris Kaspersen
40 – 49 Herre
Plassering Tid Navn Klubb
1 21.32 Jan-Erik Johansen
2 25.05 Ken-Arne Leiråmo Gjensidige
3 25.58 Skule Stormdalshei Vinensvenner LK
4 26.36 Øystein Aslaksen Bossmo & Ytteren
5 28.44 Haakon Vargdal Normal SK
6 33.40 Eirik Herseth
50 – 59 Herre
Plassering Tid Navn Klubb
1 22.46 Øyvind Nøst Celsa BIL
2 25.20 Roland Johanson Vargliden
3 25.36 Kikkan Pedersen
4 26.29 Gunnar Jacobsen Selfors UL
5 27.22 Trond Kenneth Kalås Bossmo & Ytteren IL

Sykkelklasser

Dame 30 – 39
Plassering Tid Navn Klubb
1 R 25.24 Katrine Fjelddahl Team Bonanza
Herre 30 – 39
Plassering Tid Navn Klubb
1 R 16.03 Tom Mentzoni Bodø Terrengsykkelklubb
2 16.16 Jacob Palmer Meland
3 18.09 Tommy Hågensen Rana brann og redning
4 18.53 Petter Svendsen Team Bonanza
5 21.02 victor sortland
6 21.42 Bjørn Einar Hansen Rana Brann-og redning
7 23.59 Thomas Opdal Selfors UL
Dame 40 – 49
Plassering Tid Navn Klubb
1 28.26 Katrine Stormdalshei Rana Sykkelklubb
Herre 40 – 49
Plassering Tid Navn Klubb
1 21.50 Jan Magne Hansen Rana SK
2 22.11 Frode Thomassen Rana SK
3 26.10 Haakon Vargdal Normal SK
Herre 50 – 59
Plassering Tid Navn Klubb
1 19.08 Tore Nilsskog Rana sk
2 20.38 Stig Sagli

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.