Resultater fra Cup-renn 7. mars

Til tross for store snømengder og mangel på trakkehjelp fra kommunen, så ble det cuprenn i ettermiddag. Scooteren gikk i løypa fra klokken 4 og Magne gjorde en kjempejobb med å lage spor.

Her er resultatene:

Klasse 2010

Nicolai Hammarstrøm-Hanssen

Kristian Nergaard

Andreas Edvardsen

 

Klasse 2009

Ole Rødahl

Ask Slørdal

 

Klasse 2008

Sander Rio Larsen

Erle Rasmussen

Caroline Nilsskog

Isa Eliassen

Ivar Lillevik Kolden

Valentina Opanashchuk

Joachim Andreassen

Rikke S. Gabrielsen

Tobias S. Gabrielsen

Daniel Bjørnstad

 

Klasse 2007

Sander Mikalsen

Eira Martine Paulsen

Synne Mannvik

Daniel Nilsskog

Marius Grønningsæter

Hedvig Nemine Ditlefsen

 

 

Klasse 2006

Ulrikke Bjørkmo Eliassen

Birk Slørdal

Sebastian Forsmo Eilertsen

Kristoffer Opdal

Ole A. Mikalsen

Mathilde Sandstad

Waldemar Johan Bårdsen

Tina Stene Åseng

Eirik Midtgard

Synne Skar Gabrielsen

 

Klasse 2005

Martine Wikran

Samuel Rausandaksel

Dina Johansen

Emil Abel Paulsen

Dennis Nikolay Bohlin

Hauk Amund Ditlefsen

Gabriel Gjesbakk Valla

August Alte Svendsen

Andrine Madsen

Mathilde Nordheim

Sander Bjørnstad

Lukas Andre Larsen

Victoria Hammarstrøm-Hanssen

Preben Elias Forsmo

 

Klasse 2004

Andreas Hellesvik

Maren Mikalsen

Sunniva Gjesbakk Valla

Christoffer H. Alterskjær

Magne Pedersen

Ola Nordhagen

Andreas Sjøvoll

Mathias Strømdal

Magnus Forsland

 

Klasse 2003

Amanda Hines

Tord Paulsen

Emil Alte Svendsen

Dina Johanne Bohlin

Kristine Bergin

Gøril Ditlefsen

Jim Petter Henriksen

Ida Larsen

Karna Rønning

Sondre Nordheim

Synne Hauahei

Aleksander Bårdsen

Gutter 2002

Aksel Walla                            9:56

 

Jenter 2002

June Størmdal                        10:25

Eira Andersen                        11:42

 

Gutter 2001

Jonas Morberg Larsen            10:12

Magnus Wikran                      12:45

 

Jenter 2001

Liselotte I. Edvardsen                       10:58

Anna Hellander Toft              11:34

 

Gutter 2000

Henrik Hellander Toft           22:29

Gabriel Kaurin Bårdsen         26:06

 

Jenter 2000

Andrine Bergin                      22:02

Martine Nordheim                 25:05

 

 

Dette innlegget ble publisert i Cuprenn, Ski. Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.