Hedersutnemninger i Selfors UL

Under er det listet opp personer som har fått hedersutnemninger i Selfors UL.

Statuttene for tildeling finnes i egen artikkel; Statutter for Selfors ungdomslag hederstildelinger

Følgende personer er utnevnt til æresmedlemmer i Selfors ungdomslag:

  • Utnevnt den 3/3-1980, Trygve Solås
  • Utnevnt den 2/10-1985, Sverre Bringsli
  • Utnevnt den 28/10-1998, Eldbjørg Edvardsen
  • Utnevnt den 23/3-2002, Tore Solbakken
  • Utnevnt den 23/3-2002, Karl Elvebakk
  • Utnevnt den 23/3-2002, Arild Solås
  • Utnevnt den 23/3-2012, Torbjørn Kristensen

Enkeltpersoner som har mottat Selfors UL’s bordstander m/stang:

  • Utnevnt den 26/3-1977, Oddbjørn Sagli
  • Utnevnt den 26/3-1977, Eldbjørg Edvardsen
  • Utnevnt den 26/3-1977, Sverre Bringsli
  • Utnevnt den 3/3-1980, Trygve Solås
  • Utnevnt den 29/6-1980, Tore Solbakken
  • Utnevnt den 29/6-1980, Arild Solås
  • Utnevnt den 12/11-1983, Karl Elvebakk
  • Utnevnt den 30/12-1983, Ole Kr. Pedersen
  • Utnevnt den 3/11-1984, Kjell Idar Johansen
  • Utnevnt den 3/11-1984, Arild G. Olsen
  • Utnevnt den 3/11-1984, Haldis Hansen
  • Utnevnt den 27/5-1986, Ruth Stien
  • Utnevnt den 26/3-1987, Odd Magne Sagli
  • Utnevnt den 22/1-1988, Berit Haug
  • Utnevnt den 12/8-1988, Arne Hellem
  • Utnevnt den 20/10-1990, Roald Pettersen
  • Utnevnt den Sept.-1990, Anne Nandrup
  • Utnevnt den 19/10-1991, Lauritz Larsen
  • Utnevnt den 19/10-1991, Reidun Auran
  • Utnevnt den 19/10-1991, Viktor Eldorsen
  • Utnevnt den 19/10-1991, Leif Mikalsen
  • Utnevnt den 14/10-1992, Stein Bjørnadal
  • Utnevnt den 14/10-1992, Bjørg Lomahaug
  • Utnevnt den 23/10-1996, Torbjørn Kristensen
  • Utnevnt den 23/3-2002, Einar Brennesvik
  • Utnevnt den 23/3-2002, Jens Hiller
  • Utnevnt den 23/3-2002, Thomas Rygh
  • Utnevnt den 23/3-2002, Gerd og Jostein Bohlin
  • Utnevnt den 23/3-2002, Lillian Elvebakk og Steinar Israelsen
  • Utnevnt den 13/11-2007,  Odd Asbjørn Andreassen
  • Utnevnt den 3/10-2007, Irene Fossheim
  • Utnevnt den 17/10-2009, John Cato Berntsen
  • Utnevnt den 13/11-2010, Øystein Edvardsen
  • Utnevnt den 28/4- 2015, Magne Solbakken
  • Utnevnt den 24/10-2015, Terje Ditlefsen
  • Utnevnt den 26/11-2015, Torill Sæterstad
  • Utnevnt den 26/11-2015, Jan Inge Larsen
  • Utnevnt den 29/10-2016, Rolf Selfors
  • Utnevnt den 29/10-2016, Jonny Ivar Bohlin
  • Utnevnt den 29/10-2016, Unni Solås
Dette innlegget ble publisert i Alle artikler, Felles, Hovedlaget. Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.