Cuprenn 2010

Av skigruppa

Telenor-karusellen 2010

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 25.03.10

KLASSE 2007

Jeremias Wikran Henriksen

Sondre Hellesvik

Viljar Johansen

KLASSE 2006

Waldemar Johan Bårdsen

Sebastian Forsmo Eilertsen

Ole A. Mikalsen

Johannes Paulsen

Anna Berntsen

KLASSE 2005

Viktoria M. Hammerstrøm-Hanssen

Sander Bjørnstad

Samuel Rausandaksel

Preben E. Forsmo

Marius Bruvold

Lukas Andre Larsen

Ida Nygård

Hauk Amund Ditlefsen

Gabriel Gjesbakk Valla

Dennis Bohlin

August Alte Svendsen

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Sunniva Solhaug Rognan

Sunniva Gjesbakk Valla

Pernille Ravnåmo

Maren Mikalsen

Magnus Forsland

Andreas Sjøvoll

KLASSE 2003

Tord Paulsen Malin

Kristine Bergin

Karna Norli Rønning

Jon Ø Selfors

Jim Petter Henriksen

Jacob Føre Karlsen

Ida Anette Larsen

Gøril Ditlefsen

Dina Bohlin

Amanda Lydersen Hines

Aleksander Bårdsen

Emil Alte Svendsen

Frida Berntsen

KLASSE 2002

Ulrik Solvang

Aksel Walla

Sebastian Bruvold

Peter K Moss

Eira Andersen

Anna Helander Toft

KLASSE 2000

Viljar Walla

Tobias Nygård

Sverre Mikalsen

Henrik Helander Toft

Gabriel Kaurin Bårdsen

Fredrik Rognan

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Andrine Bergin

KLASSE GUTTER 1999

1. Trym Paulsen Malin                                                          00:07:11

2. Sigve Ravnåmo                                                                 00:07:12

3. Lars Kristian Larsen                                                          00:07:47

KLASSE GUTTER 1998

1. Jonas Milne                                                                       00:15:07

KLASSE JENTER  1998

1. Marte Karlsen                                                                   00:12:36

KLASSE GUTTER 1996

1. Patrik Thomassen                                                              00:10:34

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 18.03.10

KLASSE 2007

Sondre Hellesvik

Sander Mikalsen

Viljar Johansen

Jeremias Wikran Henriksen

KLASSE 2006

Anna Berntsen

Johannes Paulsen

Sebastian Forsmo Eilertsen

Ole A. Mikalsen

Waldemar Johan Bårdsen

Anna Aronsen

KLASSE 2005

Gabriel Gjesbakk Valla

Samuel Rausandaksel

Preben E. Forsmo

Marius Bruvold

Viktoria M. Hammerstrøm-Hanssen

Sander Bjørnstad

KLASSE 2004

Andreas Sjøvoll

Sunniva Solhaug Rognan

Sunniva Gjesbakk Valla

Andreas Hellesvik

Maren Mikalsen

KLASSE 2003

Frida Berntsen

Jon Ø Selfors

Aleksander Bårdsen

KLASSE 2002

Sebastian Bruvold

Jakob Øygarden Selfors

Anna Helander Toft

Sanna Dietrich Svelle

Ulrik Solvang

Kristian Rausandaksel

Aksel Walla

Peter K Moss

KLASSE 2001

Jonas Morberg Larsen

Maren Forsbakk Jensen

Liselotte I. Edvardsen

Jasper Wikran Henriksen

Magnus L. Wikran

Sander Mannvik

KLASSE 2000

Gabriel Kaurin Bårdsen

Sverre Mikalsen

Lars Aronsen

Henrik Hellander Toft

Fredrik Rognan

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Andrine Bergin

Viljar Walla

KLASSE GUTTER 1999

1. Trym Paulsen Malin                                                           00:07:08

2. Sigve Ravnåmo                                                                  00:07:21

3. Lars Kristian Larsen                                                           00:08:12

4. Jens Øygarden Ingebrigtsen                                                00:10:56

KLASSE GUTTER 1998

1. Klas Einar Edvardsen                                                        00:09:59

2. Jonas Milne                                                                       00:11:43

3. Jonas Wikran Henriksen                                                    00:13:03

KLASSE JENTER  1998

1. Victoria Nikolaisen                                                            00:11:08

2. Marte Karlsen                                                                   00:12:50

KLASSE GUTTER 1996

1. Patrik Thomassen                                                              00:10:10

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 11.03.10

KLASSE 2007

Jeremias Wikran Henriksen

Sondre Hellesvik

Hedvig Nemine Ditlefsen

Sander Mikalsen

Viljar Johansen

KLASSE 2006

Waldemar Johan Bårdsen

Sebastian Forsmo Eilertsen

Ole A. Mikalsen

Johannes Paulsen

Anna Aronsen

KLASSE 2005

Viktoria M. Hammerstrøm-Hanssen

Sander Bjørnstad

Samuel Rausandaksel

Preben E. Forsmo

Marius Bruvold

Lukas Andre Larsen

Kaia Martinsen Nevermo

Ida Nygård

Hauk Amund Ditlefsen

Gabriel Gjesbakk Valla

Dennis Bohlin

August Alte Svendsen

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Sunniva Solhaug Rognan

Sunniva Gjesbakk Valla

Pernille Ravnåmo

Maren Mikalsen

Magnus Forsland

Ola Nordhagen

KLASSE 2003

Tord Paulsen Malin

Sebastian Evanger Kok

Kristine Bergin

Karna Norli Rønning

Jon Ø Selfors

Jim Petter Henriksen

Jacob Føre Karlsen

Ida Anette Larsen

Gøril Ditlefsen

Dina Bohlin

Amanda Lydersen Hines

Aleksander Bårdsen

KLASSE 2002

Ulrik Solvang

Maren Kvernberg Martinussen

Kristian Rausandaksel

Jakob Øygarden Selfors

Aksel Walla

Sebastian Bruvold

Peter K Moss

KLASSE 2001

Jasper Wikran Henriksen

Magnus L. Wikran

Sander Mannvik

KLASSE 2000

Viljar Walla

Tobias Nygård

Sverre Mikalsen

Lars Aronsen

Henrik Hellander Toft

Gabriel Kaurin Bårdsen

Fredrik Rognan

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Andrine Bergin

Anna Nordhagen

KLASSE GUTTER 1999

1. Trym Paulsen Malin 00:06:36

2. Sigve Ravnåmo 00:06:46

KLASSE GUTTER 1998

1. Jonas Milne 00:09:26

2. Klas Einar Edvardsen 00:09:42

3. Jonatan Evanger Kok 00:10:40

5. Jonas Wikran Henriksen 00:11:10

KLASSE JENTER 1998

1. Victoria Nikolaisen 00:10:42

2. Marte Karlsen 00:11:45

KLASSE GUTTER 1996

1. Patrik Thomassen 00:08:38

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 11.02.10 :

KLASSE 2007

Jeremias Wikran Henriksen

Sondre Hellesvik

Hedvig Nemine Ditlefsen

Sander Mikalsen

KLASSE 2006

Anna Berntsen

Ole A. Mikalsen

KLASSE 2005

Viktoria M. Hammerstrøm-Hanssen

Ida Nygård

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Magnus Forsland

Maren Mikalsen

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE 2003

Kristine Bergin

Gøril Ditlefsen

Jim Petter Henriksen

Jacob Føre Karlsen

Ida Anette Larsen

Amanda Lydersen Hines

Karna Norli Rønning

KLASSE 2002

Ulrik Solvang

Kristian Rausandaksel

Maren Kvernberg Martinussen

Jakob Øygarden Selfors

Sanna Dietrich Svelle

Aksel Walla

Alexander Einhaug

KLASSE 2001

Jasper Wikran Henriksen

Magnus L. Wikran

Jonas Morberg Larsen

Sander Mannvik

Liselotte I. Edvardsen

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Fredrik Rognan

Sverre Mikalsen

Viljar Walla

Lars Aronsen

KLASSE GUTTER 1998

1. Klas Einar Edvardsen                                                        00:10:57

2. Jonas Milne                                                                       00:12:02

3.Adrian Einhaug                                                                  00:12.03

4.Jonatan Evanger Kok                                                        00:13:09

5. Jonas Wikran Henriksen                                                    00:13.27

6.Daniel Andre Malin Melvoll                                               00:14:26

KLASSE JENTER  1998

1. Victoria Nikolaisen                                                            00:10:42

KLASSE GUTTER 1997

1. Petter Homnes                                                                   00:09:25

KLASSE GUTTER 1996

1. Patrik Thomassen                                                              00:11:23

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 04.02.10 :

KLASSE 2007

Sondre Hellesvik

Hedvig Memine Ditlefsen

Sander Mikalsen

KLASSE 2006

Waldemar Johan Bårdsen

Sebastian Forsmo Eilertsen

Johannes Paulsen

Ole A. Mikalsen

Anna Aronsen

KLASSE 2005

Samuel Rausandaksel

Preben E. Forsmo

Gabriel Gjesbakk Valla

Viktoria M. Hammerstrøm-Hanssen

Lukas Andre Larsen

Kaia Martinsen Nevermo

Ida Nygård

Marius Bruvold

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Pernille Ravnåmo

Maren Mikalsen

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE 2003

Kristine Bergin

Aleksander Bårdsen

Gøril Ditlefsen

Tord Paulsen Malin

Jim Petter Henriksen

Jacob Føre Karlsen

Jon Ø Selfors

Ida Anette Larsen

Sebastian Evanger Kok

Emil A Svendsen

Karna Norli Rønning

KLASSE 2002

Ulrik Solvang

Kristian Rausandaksel

Anna Hellander Toft

Maren Kvernberg Martinussen

Jakob Øygarden Selfors

Eira Andersen

Sanna Dietrich Svelle

Aksel Walla

Kevin Johansen Mediå

KLASSE 2001

Jasper Wikran Henriksen

Magnus L. Wikran

Joakim Høgås

Vilde Skotnes

Jonas Morberg Larsen

Jørgen Brandt Sivertsen

Sander Mannvik

Liselotte I. Edvardsen

Maren Forsbakk Jensen

KLASSE 2000

Gabriel Kaurin Bårdsen

Henrik Hellander Toft

Andrine Bergin

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Fredrik Rognan

Sverre Mikalsen

Viljar Walla

Tobias Nygård

Lars Aronsen

KLASSE GUTTER 1999

1. Trym Paulsen Malin                                                           00:07:14

2. Lars Kristian Larsen                                                          00:07:49

3. Sigve Ravnåmo                                                                 00:07:57

4. Jens Øygarden Ingebrigtsen                                               00:10:53

KLASSE GUTTER 1998

1. Klas Einar Edvardsen                                                        00:10:18

2. Jonas Milne                                                                       00:10:37

3. Jonas Wikran Henriksen                                                    00:12:11

KLASSE JENTER  1998

1. Victoria Nikolaisen                                                            00:10:45

2. Marte Karlsen                                                                   00:13:05

KLASSE GUTTER 1997

1. Petter Homnes                                                                  00:08:59

KLASSE GUTTER 1996

1. Patrik Thomassen                                                              00:09:45

Resultater fra Selfors UL. Cup-renn i Selforslia 28.01.10 :

Klasse 2007

Gutter

Jeremias Wikran Henriksen

Sander Mikalsen

Klasse 2006

Gutter

Waldemar Johan Bårdsen
Sebastian Forsmo Eilertsen
Johannes Paulsen
Ole A. Mikalsen

Jenter

Anna Berntsen
Anna Aronsen

Klasse 2005

Gutter

Gabriel  Gjesbakk Valla
August Alte Svendsen
Lukas Andre Larsen
Sander Bjørnstad

Jenter

Kaia Martinsen Nevermo
Ida Nygård
Viktoria M. Hammerstrøm- Hansen

Klasse 2004

Gutter

Andreas Hellesvik

Andreas Sjøvold

Jenter

Pernille Ravnåmo
Sunniva Gjesbakk Valla
Sunniva Solhaug Rognan
Maren Mikalsen

Klasse 2003

Gutter

Jon Ø. Selfors

Tord Paulsen Malin
Jim Petter Henriksen
Jacob Føre Karlsen
Emil A. Svendsen
Sebastian Evanger Kok
Jenter
Amanda Hines
Ida Anette Larsen
Karna Norli Rønning

Kristine Bergin

Klasse 2002

Gutter

Ulrik Solvang

Kevin Johansen Mediå
Alexander Einhaug
Jakob Øygarden Selfors
Aksel Walla

Jenter

Maren Kvernberg Martiniussen
Eira Andersen

Sanna Dietrich Svelle

Anna Helander Toft

Klasse 2001

Gutter

Jasper Wikran Henriksen
Magnus L. Wikran
Jørgen B. Sivertsen
Sander Mannvik
Jonas Morberg Larsen
Jenter
Vilde Skotnes
Liselotte I. Edvardsen
Maren Forsbakk Jensen

Klasse 2000

Gutter

Henrik Helander Toft
Tobias Nygård
Lars Aronsen
Benjamin Solvang
Sverre Mikalsen
Fredrik Rognan
Jenter
Andrine Bergin
Ellen Larsen

Klasse 1999

Gutter

  1. Sigve Ravnåmo                            9.26
  2. Trym Paulsen Malin                    9.32
  3. Lars Kristian Larsen                     10.18
  4. Jens Øygarden Ingebrigtsen      14.14

Klasse 1998

Gutter

  1. Klas Einar Edvardsen              13.30
  2. Jonas Milne                              14.09
  3. Jonas Wikran Henriksen        16.33
  4. Jonathan Evanger Kok           16.36
  5. Adrian Einhaug                       16.43
Jenter

  1. Victoria Nikolaisen                 15.05

Klasse 1997

Gutter

  1. Petter Homnes                        11.13
  2. Thomas Bohlin                        12.57
Klasse 1996

Gutter

  1. Patrick Thomassen        14.37
Dette innlegget ble publisert i Alle artikler, Cuprenn, Ski. Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.