Cuprenn 2009

Av Andreas B.

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA19. MARS 09

KLASSE          2006

Valdemar Johan B�rdsen

Anna Aronsen

Ole A. Mikalsen

KLASSE          2005

Hauk Amund Ditlefsen

Ida Nyg�rd

Marius Bruvold

KLASSE          2004

Andreas Hellesvik

Maren Mikalsen

Pernille Ravn�mo

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE          2003

Aleksander B�rdsen

Amanda Lydersen Hines

Dina Bohlin

Dina Gr�nning

Emil A Svendsen

G�ril Ditlefsen

Ida Anette Larsen

Jacob F�re Karlsen

Jim Petter Henriksen

Jon Ø Selfors

Kristine Bergin

Sebastian Evanger Kok

Tord Paulsen Malin

KLASSE          2002

Sebastian Bruvold

Aksel Walla

Anna Hellander Toft

Jakob Øygarden Selfors

Jonas Krymski

Maren Kvernberg Martinussen

Sanna Dietrich Svelle

Sara Krymski

KLASSE          2001

Jasper Wikran Henriksen

Joakim H�g�s

Magnus L. Wikran

Sander Mannvik

KLASSE          2000

Andrine Bergin

Gabriel Kaurin B�rdsen

Henrik Hellander Toft

Lars Aronsen

Viljar Walla

KLASSE          1999

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Lars Kristian Larsen

Sigve Ravn�mo

Sofie Lyngved

Trym Paulsen Malin

Tuva Berntzen

KLASSE  JENTER 1998

1)      Martine Kvernberg Martinussen                  00:11:01

2)      Marte Karlsen                                               00:12:10

3)      Heidi Bohlin Klausen                                    00:12:56

4)      Milana Sjidieva                                             00:13:33

KLASSE GUTTER 1998

1)      Daniel Malin Melvoll                                    00:12:03

2)      Ole Petter Jacobsen                                      00:12:16

3)      Jonas Wikran Henriksen                               00:12:18

4)      Jonas Milne                                                  00:13:04

5)      Jonatan Evanger Kok                                    00:13:08

KLASSE  GUTTER 1997

1)      Magnus Alte Svendsen                                 00:10:05

2)      Petter Homnes                                              00:11:28

3)      Thomas Bohlin                                              00:12:08

4)      Martin Hatling                                              00:12:19

KLASSE JENTER 1996

1)      Matilde Evanger Kok                                     00:17:39

2)      Ingeborg Bergin                                            00:19:48

2)      Trine Mari Karlsen                                        00:19:48


——————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 5. MARS 09

KLASSE          2006

Valdemar Johan B�rdsen

Ole A. Mikalsen

KLASSE          2005

Ida Nyg�rd

Marius Bruvold

Preben E. Forsmo

Samuel Rausandaksel

Viktoria M. Hammerstr�m-Hanssen

August Alte Svendsen

Gabriel Gjesbakk Valla

Hauk Amund Ditlefsen

KLASSE          2004

Pernille Ravn�mo

Sunniva Gjesbakk Valla

Maren Mikalsen

Ola K. Nordhagen

Magnus Forsland

KLASSE          2003

Ida Anette Larsen

Jacob F�re Karlsen

Jim Petter Henriksen

Jon Ø Selfors

G�ril Ditlefsen

Kristine Bergin

Tord Paulsen Malin

Dina Gr�nning

Aleksander B�rdsen

KLASSE          2002

Sebastian Bruvold

Kristian Rausandaksel

Maren Kvernberg Martinussen

Aksel Walla

Sanna Dietrich Svelle

Anna Hellander Toft

Eira Andersen

Jakob Øygarden Selfors

Sara Krymski

Jonas Krymski

KLASSE          2001

Liselotte I. Edvardsen

Magnus L. Wikran

Jasper Wikran Henriksen

Sander Mannvik

Joakim H�g�s

Jonas Morberg Larsen

J�rgen Brandt Sivertsen

KLASSE          2000

Andrine Bergin

Sverre Mikalsen

Anna Nordhagen

Ellen Larsen

Tobias Nyg�rd

Viljar Walla

Fredrik Rognan

Jenny Davidsen

KLASSE          1999

Sigve Ravn�mo

Sofie Lyngved

Trym Paulsen Malin

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Tuva Berntzen

Lars Kristian Larsen

Malin Fagerjord

KLASSE  JENTER 1998

1)     Heidi Bohlin Klausen                                      00:12:39

2)     Marte Karlsen                                                 00:12:55

KLASSE GUTTER 1998

1)     Brage R�nningen                                          00:11:15

2)     Jonas Milne                                                   00:11:42

3)     Ole Petter Jacobsen                                      00:11:57

4)     Daniel Malin Melvoll                                    00:13:16

5)     Jonas Wikran Henriksen                                00:14:13

6)     Klas Einar Edvardsen                                     00:16:11

KLASSE  JENTER 1997

1)      Stine Moberg Larsen                                      00:11:20

1)      Anna Øygarden Ingebrigtsen                         00:11:20

KLASSE  GUTTER 1997

1)     Thomas Bohlin                                               00:09:06

2)     Petter Homnes                                              00:09:13

3)     Magnus Alte Svendsen                                  00:10:06

4)     Martin Hatling                                               00:10:12

KLASSE GUTTER 1996

1)     Roy Ove Henriksen                                        00:19:27

KLASSE JENTER 1996

1)     Trine Mari Karlsen                                        00:19:06

1)     Ingeborg Bergin                                            00:19:06

—————————

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 26. FEBRUAR 2009

KLASSE 2006

Ole A. Mikalsen

KLASSE  2005

Preben E. Forsmo

Ida Nyg�rd

Hauk Amund Ditlefsen

Emil Abel Paulsen

August Alte Svendsen

KLASSE  2004

Ola K. Nordhagen

Maren Mikalsen

Andreas Hellesvik

KLASSE  2003

Kristine Bergin

Jim Petter Henriksen

Jacob F�re Karlsen

G�ril Ditlefsen

Emil A Svendsen

Dina Gr�nning

Dina Bohlin

Aleksander B�rdsen

KLASSE  2002

Sebastian Bruvold

Sanna Dietrich Svelle

Maren Kvernberg Martinussen

Kristian Rausandaksel

Eira Andersen

Anna Hellander Toft

Aksel Walla

KLASSE            2001

Vilde Skotnes

Sander Mannvik

Magnus L. Wikran

J�rgen Brandt Sivertsen

Jonas MorbergLarsen

Jasper Wikran Henriksen

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Viljar Walla

Tobias Nyg�rd

Sverre Mikalsen

Henrik Hellander Toft

Gabriel Kaurin B�rdsen

Ellen Larsen

Anna Nordhagen

KLASSE GUTTER 1998

1)     Jonas Milne                                        00:11:07

2)     Daniel Malin Melvoll                         00:13:05

3)     Jonas Wikran Henriksen                    00:13:18

KLASSE JENTER 1998

1)     Marte Karlsen                                    00:13:10

KLASSE GUTTER 1997

1)     Petter Homnes                                   00:09:10

2)     Thomas Bohlin                                   00:09:22

3)     Martin Hatling                                   00:10:15

4)     Magnus Alte Svendsen                      00:10:19

KLASSE JENTER 1997

1)     Stine Moberg Larsen                         00:11:03

KLASSE JENTER 1996

1)     Ingeborg Bergin                                 00:19:36

1)     Trine Mari Karlsen                            00:19:36

————————————————————————-

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 19. FEBRUAR 2009

KLASSE  2006

Anna Aronsen

KLASSE  2005

August Alte Svendsen

Gabriel Gjesbakk Valla

Hauk Amund Ditlefsen

Preben E. Forsmo

Samuel Rausandaksel

Viktoria M. Hammerstr�m-Hanssen

KLASSE  2004

Andreas Hellesvik

Ola K. Nordhagen

Pernille Ravn�mo

Sunniva Gjesbakk Valla

KLASSE  2003

Amanda Lydersen Hines

Dina Gr�nning

Emil A Svendsen

G�ril Ditlefsen

Ida Anette Larsen

Jacob F�re Karlsen

Jim Petter Henriksen

Jon Ø Selfors

Kristine Bergin

Sebastian Evanger Kok

Tord Paulsen Malin

KLASSE  2002

Aksel Walla

Eira Andersen

Jakob Øygarden Selfors

June Str�mdal

Kristian Rausandaksel

Maren Kvernberg Martinussen

Sanna Dietrich Svelle

Sebastian Bruvold

KLASSE            2001

Jasper Wikran Henriksen

Joakim H�g�s

Jonas Morberg Larsen

J�rgen Brandt Sivertsen

Liselotte I. Edvardsen

Sander Mannvik

Magnus L. Wikran

KLASSE            2000

Anna Nordhagen

Ellen Larsen

Fredrik Rognan

Gabriel Kaurin B�rdsen

Lars Aronsen

Sverre Mikalsen

KLASSE            1999

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Lars Kristian Larsen

Malin Fagerjord

Sigve Ravn�mo

Sofie Lyngved

Trym Paulsen Malin

Tuva Berntzen

KLASSE            JENTER 1998

1)     Martine Kvernberg Martinussen                              00:12:03

2)     Milana Sjidieva                                                          00:12:52

3)     Heidi Bohlin Klausen                                                  00:14:31

KLASSE            GUTTER 1998

1)     Klas Einar Edvardsen                                                 00:11:28

2)     Ole Petter Jacobsen                                                  00:11:32

3)     Jonas Milne                                                                00:12:24

4)     Jonas Wikran Henriksen                                            00:12:37

5)     Brage R�nningen                                                       00:13:15

KLASSE            JENTER 1997

1)     Anna Øygarden Ingebrigtsen                                    00:10:43

2)     Stine Moberg Larsen                                                 00:10:52

KLASSE            GUTTER 1997

1)     Petter Homnes                                                          00:08:49

2)     Magnus Alte Svendsen                                              00:09:12

3)     Thomas Bohlin                                                           00:09:41

4)     Martin Hatling                                                          00:09:48

KLASSE            JENTER 1996

1)     Matilde Evanger Kok                                                 00:18:26

————————————————————————-

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 12. FEBRUAR 2009

KLASSE  2007

Jeremias Wikran Henriksen

KLASSE  2006

Valdemar Johan B�rdsen

Ole A. Mikalsen

Anna Aronsen

KLASSE  2005

Preben E. Forsmo

Gabriel Gjesbakk Valla

Marius Bruvold

Samuel Rausandaksel

August Alte Svendsen

Ida Nyg�rd

Hauk Amund Ditlefsen

KLASSE  2004

Maren Mikalsen

Pernille Ravn�mo

Ola K. Nordhagen

Sunniva Gjesbakk Valla

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE  2003

Jon Ø Selfors

Kristine Bergin

Tord Paulsen Malin

Aleksander B�rdsen

Jim Petter Henriksen

Jacob F�re Karlsen

Ida Anette Larsen

Sebastian Evanger Kok

Emil A Svendsen

Dina Bohlin

G�ril Ditlefsen

KLASSE 2002

Maren Kvernberg Martinussen

Jakob Øygarden Selfors

Kristian Rausandaksel

Eira Andersen

Sanna Dietrch Svelle

June Str�mdal

Aksel Walla

KLASSE 2001

Joakim H�g�s

Magnus L. Wikran

Jonas Morberg Larsen

J�rgen Brandt Sivertsen

Jasper Wikran Henriksen

Sander Mannvik

Liselotte I. Edvardsen

Vilde Skotnes

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Ellen Larsen

Anna Nordhagen

Fredrik Rognan

Sverre Mikalsen

Viljar Walla

Tobias Nyg�rd

Lars Aronsen

KLASSE 1999

Malin Fagerjord

Sofie Lyngved

KLASSE  JENTER 1998

1)      Martine Kvernberg Martinussen                         00:12:04

2)      Marte Karlsen                                                     00:12:40

3)      Milana Sjidieva                                                   00:12:46

4)      Heidi Bohlin Klausen                                          00:14:34

KLASSE  GUTTER 1998

1)      Klas Einar Edvardsen                                         00:11:55

2)      Jonas Milne                                                        00:12:02

3)      Brage R�nningen                                               00:12:32

4)      Ole Petter Jacobsen                                           00:12:33

5)      Jonas Wikran Henriksen                                     00:13:03

KLASSE  JENTER 1997

1)      Anna Øygarden Ingebrigtsen                               00:10:37

2)      Stine Moberg Larsen                                            00:11:08

KLASSE GUTTER 1997

1)      Magnus Alte Svendsen                                        00:09:24

2)      Petter Homnes                                                     00:09:35

2)Thomas Bohlin                                                        00:09:35

KLASSE  JENTER 1996

1)      Matilde Evanger Kok                                          00:08:01

————————————————————————-

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 05. FEBRUAR 2009

KLASSE  2006

Ole A. Mikalsen

KLASSE  2005

Gabriel Gjesbakk Valla

Ida Nyg�rd

Dennis Bohlin

KLASSE  2004

Andreas Hellesvik

Maren Mikalsen

Ola K. Nordhagen

Sunniva Gjesbakk Valla

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE  2003

Jon Ø Selfors

Kristine Bergin

Tord Paulsen Malin

Aleksander B�rdsen

Jim Petter Henriksen

Amanda Lydersen Hines

Dina Gr�nning

Emil A Svendsen

Dina Bohlin

Sebastian Evanger Kok

KLASSE 2002

Maren Kvernberg Martinussen

Jakob Øygarden Selfors

Anna Hellander Toft

Vilde Skotnes

Eira Andersen

June Str�mdal

Aksel Walla

Sanna Dietrch Svelle

KLASSE 2001

Magnus L. Wikran

Jonas Morberg Larsen

J�rgen Brandt Sivertsen

Jasper Wikran Henriksen

Sander Mannvik

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Gabriel Kaurin B�rdsen

Henrik Hellander Toft

Ellen Larsen

Sverre Mikalsen

Anna Nordhagen

Tobias Nyg�rd

Viljar Walla

Lars Aronsen

KLASSE  1999

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Trym Paulsen Malin

Malin Fagerjord

Lars Kristian Larsen

Sigve Ravn�mo

Tuva Berntzen

Sofie Lyngved

KLASSE 1998 Gutter

1)      Jonas Milne                                                           00:11:13

2)      Brage R�nningen                                                   00:11:35

3)      Ole Petter Jacobsen                                              00:13:28

4)      Daniel Malin Melvoll                                             00:13:30

KLASSE 1998 Jenter

1)      Martine Kvernberg Martinussen                            00:11:09

2)      Marte Karlsen                                                        00:12:05

3)      Milana Sjidieva                                                      00:13:30

4)      Heidi Bohlin Klausen                                              00:13:35

KLASSE 1997 Gutter

1)      Magnus Alte Svendsen                                            00:09:07

2)      Thomas Bohlin                                                         00:09:33

KLASSE 1997 Jenter

1)      Stine Moberg Larsen                                               00:09:58

2)      Anna Øygarden Ingebrigtsen                                  00:10:29

Dette innlegget ble publisert i Alle artikler, Cuprenn, Ski. Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.