Cuprenn 2008

Under finner dere resultater fra Cuprenn som er avholdt i Selforslia vinteren 2008.

———————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 6. MARS 2008

KLASSE 2005

August Alte Svendsen

Emil Abel Paulsen

Ida Nygård

Marius Bruvold

Preben E. Forsmo

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Maren Mikalsen

Ola K. Nordhagen

Sunniva Gjessbakk Valla

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE 2003

Aleksander Bårdsen

Amanda Lydersen Hines

Emil A Svendsen

Ida Anette Larsen

Jim Petter Henriksen

Jon Ø Selfors

Karna Rønning

Kristine Bergin

KLASSE 2002

Aksel Walla

Anna Hellander Toft

Birk Fjell Hermansen

Jakob Øygarden Selfors

Kristian Rausandaksel

Sanna Dietrch Svelle

Sebastian Bruvold

Ulrik Solvang

KLASSE 2001

Bennek Rønning

Jonas Morberg Larsen

Sander Mannvik

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Anna Nordhagen

Benjamin Solvang

Ellen Larsen

Fredrik Rognan

Gabriel Kaurin Bårdsen

Henrik Hellander Toft

Lars Aronsen

Sverre Mikalsen

Tobias Nygård

Trym Haug Rengård

Viljar Walla

KLASSE 1999

Malin Fagerjord

Nina Bohlin Klausen

Sofie Lyngved

Tuva Berntzen

KLASSE 1998

Adrian Vareide

Brage Rønningen

Heidi Bohlin Klausen

Isak Johan Pettersen Forsbø

Jonas Milne

Jonatan Evanger Kok

Marte Karlsen

Niklas Rønning

Ole Petter Jacobsen

Per Håkon Pedersen Finne

KLASSE 1997 JENTER

1)    Anna Øygarden Ingebrigtsen                                     00:10:52

2)    Una Martine Hagen                                                        00:11:30

3)    Charlotte Hansen                                                00:13:02

4)

KLASSE 1997 GUTTER

1)    Thomas Bohlin                                                       00:10:00

2)    Mats Mannvik                                                                    00:12:27

3)    Magnus Alte Svendsen                                      00:12:46

KLASSE 1996 JENTER

1)    Frida Elise Høgås                                                   00:08:38

2)    Matilde Evanger Kok                                                      00:10:02

3)    Ingeborg Bergin                                                   00:10:29

4)    Helena Fjeld Hermansen                                               00:10:38

5)    Trine Mari Karlsen                                                 00:11:00

KLASSE 1996 GUTTER

1)    Daniel Vareide                                                     00:11:53

———————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 28.FEBRUAR 2008

KLASSE 2005

Ida Nygård

Preben E. Forsmo

Marius Bruvold

Samuel Rausandaksel

August Alte Svendsen

Emil Abel Paulsen

KLASSE 2004

Sunniva Gjessbakk Valla

Andreas Hellesvik

Sunniva Solhaug Rognan

Maren Mikalsen

Ola K. Nordhagen

KLASSE 2003

Jon Ø Selfors

Sebastian Evanger Kok

Kristine Bergin

Tord Paulsen Malin

Jim Petter Henriksen

Aleksander Bårdsen

Emil A Svendsen

Dina Bohlin

Ida Anette Larsen

Amanda Lydersen Hines

KLASSE 2002

Sebastian Bruvold

Sanna Dietrch Svelle

Maren Kvernberg Martiniussen

Kristian Rausandaksel

Ulrik Solvang

Aksel Walla

Birk Fjell Hermansen

Anna Hellander Toft

Jakob Øygarden Selfors

KLASSE 2001

Magnus L Wikran

Sander Mannvik

Joakim Høgås

Jasper Wikran Henriksen

Liselotte I. Edvardsen

KLASSE 2000

Gabriel Kaurin Bårdsen

Trym Haug Rengård

Tobias Nygård

Sverre Mikalsen

Lars Aronsen

Andrine Bergin

Viljar Walla

Fredrik Rognan

Ellen Larsen

Benjamin Solvang

Anna Nordhagen

Henrik Hellander Toft

KLASSE 1999

Nina Bohlin Klausen

Trym Paulsen Malin

Sofie Lyngved

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Tuva Berntzen

Malin Fagerjord

Lars Kristian Larsen

Per Kristian Jacobsen

KLASSE 1998

Per Håkon Pedersen Finne

Ole Petter Jacobsen

Niklas Rønning

Mathias F. Jensen

Martine Kvernberg Martiniussen

Marte Karlsen

Klas Einar Edvardsen

Jonatan Evanger Kok

Jonas Wikran Henriksen

Jonas Milne

Isak Johan Pettersen Forsbø

Heidi Bohlin Klausen

Daniel Malin Melvoll

Brage Rønningsen

Adrian Vareide     

KLASSE 1997 JENTER

1)      Anna Øygarden Ingebrigtsen                  00:11:19

2)     Una Martine Hagen                           00:12:04

3)     Charlotte Hansen                                          00:13:11

KLASSE 1997 GUTTER

1)     Petter Homnes                                    00:10:14

2)     Thomas Bohlin                                     00:10:18

3)     Magnus Alte Svendsen                                00:10:28

4)     Mats Mannvik                                      00:12:44

KLASSE 1996 JENTER

1)     Frida Elise Høgås                                         00:07:31

2)     Helena Fjeld Hermansen                           00:10:10

3)     Matilde Evanger Kok                                             00:10:21

4)     Ingeborg Bergin                                         00:11:04

5)     Trine Mari Karlsen                                       00:11:54

KLASSE 1996 GUTTER

1)     Daniel Vareide                                                       00:11:07

2)     Patrik Thomassen                                        00:12:30

3)     Norchi Sjidiev                                                          00:17:18

KLASSE 1995 GUTTER

1)     Kristian Gullesen                                        21:14

——————————————————-

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 21. FEBRUAR 2008

KLASSE 2005

August Alte Svendsen

Dennis Bolin

Emil Abel Paulsen

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Sunniva Gjessbakk Valla

Sunniva Solhaug Rognan

KLASSE 2003

Aleksander Bårdsen

Dina Bohlin

Emil A Svendsen

Jon Ø Selfors

Karna Rønning

Kristine Bergin

Sander Pettersen

Tord Paulsen Malin

KLASSE 2002

Aksel Walla

Birk Fjell Hermansen

Jakob Øygarden Selfors

Maren Kvernberg Martiniussen

Ruben Pettersen

Sanna Dietrch Svelle

Ulrik Solvang

KLASSE 2001

Bennek Rønning

Joakim Høgås

Liselotte I. Edvardsen

Maren F. Jensen

Sander Mannvik

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Anna Nordhagen

Benjamin Solvang

Ellen Larsen

Fredrik Rognan

Gabriel Kaurin Bårdsen

Lars Aronsen

Sverre Mikalsen

Viljar Walla

KLASSE 1999

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Lars Kristian Larsen

Malin Fagerjord

Nina Bohlin Klausen

Per Kristian Jacobsen

Sofie Lyngved

Trym Paulsen Malin

KLASSE 1998

Adrian Vareide

Brage Rønningen

Daniel Malin Melvoll

Heidi Bohlin Klausen

Isak Johan Pettersen Forsbø

Jonas Milne

Jonatan Evanger Kok

Klas Einar Edvardsen

Malin Grønningsæter

Marte Karlsen

Martine Kvernberg Martiniussen

Mathias F. Jensen

Niklas Rønning

Ole Petter Jacobsen

Per Håkon Pedersen Finne

KLASSE 1997 JENTER

1)    Anna Øygarden Ingebrigtsen                          11:07

2)                Una Martine Hagen                                             13:07

3)    Charlotte Hansen                                     13:42

KLASSE 1997 GUTTER

1)    Thomas Bohlin                                           09:25

2)    Magnus Alte Svendsen                           09:45

3)    Petter Homnes                                           09:46

4)                Mats Mannvik                                                        13:22

KLASSE 1996 JENTER

1)     Matilde Evanger Kok                        09:33

2)     Ingeborg Bergin                                             10:17

3)     Helena Fjeld Hermansen                             10:42

KLASSE 1996 GUTTER

1)     Daniel Vareide                                               11:42

2)     Norchi Sjidiev                                       15:35

———————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 14. FEBRUAR 2008

KLASSE 2006

Anna Malin Berntzen

KLASSE 2005

Preben E. Forsmo

Marius Bruvold

Ida Nygård

Gabriel Gjesbakk Valla

Emil Abel Paulsen

August Alte Svendsen

Dennis Bolin

KLASSE 2004

Sunniva Gjesbakk Valla

Maren Mikalsen

KLASSE 2003

Tord Paulsen Malin

Sebastian Evanger Kok

Kristine Bergin

Jon Ø Selfors

Jim Petter Henriksen

Ida Anette Larsen

Frida Berntzen

Emil A Svendsen

Dina Bohlin

Aleksander Bårdsen

Sander          Pettersen

KLASSE 2002

Sebastian Bruvold

Sanna Dietrch Svelle

Maren Kvernberg Martiniussen

Kristian Rausandaksel

Jakob Øygarden Selfors

Birk Fjell Hermansen

Aksel Walla

Ruben            Pettersen

KLASSE 2001

Sander Mannvik

Maren F. Jensen

Liselotte I. Edvardsen

Jonas Morberg Larsen

Joakim Høgås

Jasper Wikran Henriksen

KLASSE 2000

Viljar Walla

Trym Haug Rengård

Tobias Nygård

Sverre Mikalsen

Lars Aronsen

Gabriel Kaurin Bårdsen

Fredrik Rognan

Ellen Larsen

Anna Nordhagen

Andrine Bergin

KLASSE 1999

Tuva Berntzen

Trym Paulsen Malin

Sofie Lyngved

Nina BohlinKlausen

Malin Fagerjord

Lars Kristian Larsen

Jens Øygarden Ingebrigtsen

KLASSE 1998

Per Håkon Pedersen Finne

Niklas Rønning

Victoria Nyjoret

Martine KvernbergMartiniussen

Marte Karlsen

Klas Einar Edvardsen

Jonatan Evanger Kok

Jonas Wikran Henriksen

Jonas Milne

Isak Johan Pettersen Forsbø

Heidi BohlinKlausen

Daniel Malin Melvoll

Adrian Vareide

KLASSE 1997 JENTER

1)    Charlotte Hansen                         15:01

KLASSE 1997 GUTTER

1)    Magnus Alte Svendsen               10:26

2)    Thomas Bohlin                               10:28

KLASSE 1996 JENTER

1)     Matilde E. Kok                                11:20

2)     Ingeborg Bergin                            11:34

3)     Trine Mari Karlsen                          11:55

4)     Helena Fjeld Hermansen                        12:05

KLASSE 1996 GUTTER

1)    Patrik Thomassen                          13:22

2)    Daniel Vareide                              13:33

3)     Norchi Sjidiev                                  14:25

———————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 07. FEBRUAR 2008

KLASSE 2006

Anna Malin Berntzen

KLASSE 2005

August Alte Svendsen

Emil Abel Paulsen

Gabriel Gjesbakk Valla

Ida Nygård

Marius Bruvold

Preben E. Forsmo

Linnea Holand

Samuel Rausandaksel

KLASSE 2004

Andreas Hellesvik

Mathias Strømdal

Ola K. Nordhagen

Sunniva Gjessbakk Valla

Sunniva Solhaug Rognan

Maren Mikalsen

KLASSE 2003

Aleksander Bårdsen

Emil A Svendsen

Frida Berntzen

Jim Petter Henriksen

Jon Ø Selfors

Kristine Bergin

Sebastian Evanger Kok

Tord Paulsen Malin

Ida Anette Larsen

Karna Rønning

KLASSE 2002

Aksel Walla

Anna Hellander Toft

Jakob Øygarden Selfors

June Strømdal

Kristian Rausandaksel

Maren Kvernberg Martiniussen

Sebastian Bruvold

Ulrik Solvang

Even Holand

Sanna Dietrch Svelle

Birk Fjell Hermansen

KLASSE 2001

Bennek Rønning

Jasper Wikran Henriksen

Liselotte I. Edvardsen

Magnus L Wikran

Maren F. Jensen

Sander Mannvik

Jonas MorbergLarsen

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Anna Nordhagen

Benjamin Solvang

Ellen Larsen

Gabriel Kaurin Bårdsen

Henrik Hellander Toft

Lars Aronsen

Sverre Mikalsen

Tobias Nygård

Viljar Walla

Trym Haug Rengård

Fredrik Rognan

KLASSE 1999

Malin Fagerjord

Sofie Lyngved

Trym Paulsen Malin

Tuva Berntzen

Per Kristian Jacobsen

Nina BohlinKlausen

Lars Kristian Larsen

KLASSE 1998

Daniel Malin Melvoll

Heidi BohlinKlausen

Jonas Milne

Jonas Wikran Henriksen

Jonatan Evanger Kok

Klas Einar Edvardsen

Malin Grønningsæter

Marte Karlsen

Martine KvernbergMartiniussen

Mathias F. Jensen

Niklas Rønning

Per Håkon Pedersen Finne

Brage Rønningen

Ole PetterJacobsen

Isak Johan Pettersen Forsbø

KLASSE 1997 JENTER

1)    Anna Øygarden Ingebrigtsen  12:37

2)    Charlotte Hansen                         12:44

KLASSE 1997 GUTTER

1)    Petter Homnes                               09:23

2)    Magnus Alte Svendsen               09:53

3)    Thomas Bohlin                               10:24

KLASSE 1996 JENTER

1)      Helena Fjeld Hermansen                       10:54

2)     Ingeborg Bergin                            11:17

3)     Trine Mari Karlsen                          11:22

KLASSE 1996 GUTTER

1)    Daniel Vareide                              11:57

2)    Patrik Thomassen                          12:07

———————————————–

RESULTATLISTE CUPRENN I SELFORSLIA 31. JANUAR 2008

KLASSE 2005

Preben E. Forsmo

Emil Abel Paulsen

Gabriel Gjesbakk Valla

August Alte Svendsen

Marius Bruvold

Ida Nygård

KLASSE 2004

Ola K. Nordhagen

Sunniva Gjesbakk Valla

Mathias Strømdal

KLASSE 2003

Kristine Bergin

Emil Alte Svendsen

Jon Ø. Selfors

Tord Paulsen Malin

Alexander Bårdsen

Jim Petter Henriksen

Sebastian Evanger Kok

Dina Bohlin

KLASSE 2002

Maren Kvernberg Martinussen

Jacob Ø. Selfors

Aksel Walla

Sebastian Bruvold

Alexander Einhaug

June Strømdal

Anna Helander Toft

KLASSE 2001

Maren F. Jensen

Liselotte I. Edvardsen

Joakim Høgås

Magnus L. Wikran

KLASSE 2000

Andrine Bergin

Anna Nordhagen

Gabriel Kaurin Bårdsen

Ellen Larsen

Viljar Walla

Sverre Mikalsen

Tobias Nygård

Lars Aronsen

Henrik Hellander Toft

KLASSE 1999

Sofie Lyngved

Tuva Berntzen

Trym Paulsen Malin

KLASSE 1998

Marte Karlsen

Jonas Milne

Jonatan Evanger Kok

Klas Einar Edvardsen

Martine Kvernberg Martinussen

Jonas Wikran Henriksen

Mathias F. Jensen

Malin Grønningsæter

Heidi B. Klausen

Daniel Malin Melvoll

Adrian Einhaug

Per Håkon Pedersen Finne

Niklas Rønning

KLASSE 1997 JENTER

1)     Anna Øygarden Ingebrigtsen         00:12:50

2)     Una Martine Hagen                       00:14:16

KLASSE 1997 GUTTER

1)     Thomas Bohlin                              00:10:34

2)     Petter Homnes                              00:10:35

3)     Magnus Alte Svendsen                  00:10:41

KLASSE 1996 JENTER

1)     Matilde Evanger Kok                    00:10:49

2)     Ingeborg Bergin                             00:10:53

3)     Trine Mari Karlsen                         00:11:57

Dette innlegget ble publisert i Alle artikler, Cuprenn, Ski. Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.